SkySafari 7 Pro icon

4 5.6k Yorumlar 439


7.1.10.5 Yayınlayan: Simulation Curriculum Corp.


İNDİR

$1,72$44.99

Hakkında

SkySafari 7 Pro Apk İndir SkySafari, yıldızlara bakma deneyimini basit ve zevkli hale getirerek mobil astronomi uygulamaları arasında öne çıkıyor. …

SkySafari 7 Pro Apk İndir

SkySafari, yıldızlara bakma deneyimini basit ve zevkli hale getirerek mobil astronomi uygulamaları arasında öne çıkıyor. En kapsamlı veritabanına sahip olan SkySafari, bugüne kadar keşfedilen her güneş sistemi nesnesini içerirken, benzersiz doğruluk, gelişmiş planlama araçları ve kusursuz teleskop kontrolü sunar. Ciddi amatör gökbilimciler için önerilen bir uygulama olan SkySafari 7 Pro’nun sürümünde pek çok yenilik ve geliştirme bulunuyor.

Yeniliklerden bazıları şunlar:

1. Android 10 ve Üzeri Tam Destek: SkySafari 7 Pro, Android 10 ve üzeri sürümlerle tam uyumluluğa sahiptir, böylece kullanıcılarına yeni ve sürükleyici bir yıldız gözlem deneyimi sunar.

2. Etkinlik Bulucu: Gece ve gelecekte görülebilecek astronomik olayları bulan etkili bir arama motoru olan Etkinlik Bulucu, kullanıcılara dinamik bir liste sunarak ay evreleri, tutulmalar, meteor yağmurları ve daha fazlasını içerir.

3. Teleskop Desteği: Teleskop kontrolü SkySafari 7’nin merkezindedir. Yeni nesil kontrol protokolleri sayesinde, ASCOM Alpaka ve ındi gibi desteklerle yüzlerce uyumlu astronomik cihaza bağlanmak artık daha kolay.

4. Sosyal Yıldız Gözlemciliği: SkySafari 7, OneSky ve SkyCast özellikleri ile sosyal yıldız gözlemciliği deneyimini mobil cihazlara taşır. OneSky, diğer kullanıcıların gerçek zamanlı gözlemlerini görmenizi sağlarken, SkyCast arkadaşlarınıza rehberlik etmenizi ve gökyüzünü paylaşmanızı kolaylaştırır.

5. Bu Gece Gökyüzü: Bu özellik, kullanıcılara bu gece gökyüzünde nelerin görülebileceğini detaylı bir şekilde gösterir. Ay ve Güneş bilgileri, takvim küratörleri ve en iyi konumlandırılmış derin gökyüzü nesnelerini içerir.

SkySafari 7 Pro, gelişmiş gözlem araçları, gece modu, yörünge modu, galaksi görünümü ve daha birçok özelliği ile kullanıcılara mobil yıldız gözlemciliğinde birinci sınıf bir deneyim sunuyor.

SkySafari 7 Pro Apk İndir, skysafari 7 pro android,

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Weverse Apk Uygulaması İndir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

7.1.10.5

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

10

Android

10

Şu tarihte mevcut:

Get SkySafari 7 Pro on Google Play

Kategori

Satıştaki Uygulamalar

Satıştaki Uygulamalar

4 Rating (5660 Votes )
Fiyat: $ 1,72

Neler yeni?

Last updated on Oct 12, 2023

Bazı kullanıcıları etkileyen açılışta kilitlenme düzeltildi Gece görüşünün içine veya dışına çıkmak artık kapsamın bağlantısını kesmiyor Başlatmak için taşınan konum izinleri isteği Geri yüklenen başlatma duraklatma ve açılış ekranı görüntüsü Geliştirilmiş tutulma doğruluğu ve görüntülenebilirliği Gezegenler için geliştirilmiş atmosfer çizimi

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 5,660
Değerlendirme
4
5.6k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap