RDR2: Companion icon

3.2 33.5k Yorumlar 301


1.5.0 Yayınlayan: Rockstar Games


İNDİR

Hakkında

rdr2 companion apk indir son sürüm, rdr2 companion apk son sürüm indir, RDR2 Eşlik Uygulaması: Oyun Deneyiminizi Zenginleştirecek Son Sürüm …

rdr2 companion apk indir son sürüm, rdr2 companion apk son sürüm indir,

RDR2 Eşlik Uygulaması: Oyun Deneyiminizi Zenginleştirecek Son Sürüm APK İncelemesi

Red Dead Redemption 2‘nin eşlik eden uygulaması, PlayStation®4 ve Xbox One® kullanıcıları için benzersiz bir deneyim sunuyor. Bu uygulama, oyun dünyasını daha da gerçekçi ve etkileşimli hale getirerek, kullanıcıların oyun içi keşiflerini kolaylaştırıyor.

 

Gerçek Zamanlı Harita Takibiyle Keşfetme Özgürlüğü

Uygulamanın sunduğu gerçek zamanlı harita takibi sayesinde, oyuncular oyunun geniş dünyasında kolayca yönlenebilir. Bu özellik, konum izleme, yol noktası belirleme, Genel Mağazaları bulma, yasalardan saklanma ve düşman takibi gibi işlevleri kapsar. Kullanıcılar, pan ve zoom özellikleriyle haritayı diledikleri gibi keşfedebilir. Ayrıca, Gunsmiths, Oteller, Kamp Alanları, Salonlar, Postaneler ve daha birçok önemli noktayı kolaylıkla bulabilirler.

 

Daha Sürükleyici Bir Deneyim İçin Ekranı Kişiselleştirin

Red Dead Redemption 2 Companion uygulaması, oyunculara mini harita, oyuncu özellikleri ve nakit dengesi gibi ekran öğelerini ana oyun ekranından kaldırma imkanı sunar. Bu özellikler, sadece uygulama üzerinden erişilebilir hale gelerek, daha sürükleyici bir oyun deneyimi sağlar.

 

Oyun İçi Dergi: Arthur Morgan’ın Günlüğü

Arthur Morgan’ın detaylı günlüğü, Companion uygulamasında yer alıyor. Oyuncular, oyunla eş zamanlı olarak günlüğe eklenen girişleri ve illüstrasyonları inceleyebilirler.

 

Tamamı Resmi Dijital Rehber: Derinlemesine Bilgi Kaynağı

Piggyback® tarafından hazırlanan Red Dead Redemption 2 Tam Resmi Kılavuzu, uygulama içi satın alma ile erişilebilen bir dijital kaynak olarak sunuluyor. Bu kılavuz, oyunun detaylı bilgilerini, etkileşimli menülerle ve yüksek çözünürlüklü içeriklerle kullanıcılara sunuyor.

 

Oyun El Kitabı: Her Şey Kontrol Altında

Oyunun genel kontrollerinden, çeşitli aktivitelere kadar her şeyi kapsayan resmi el kitabı, oyunculara oyun hakkında kapsamlı bilgiler sunuyor.

 

İstatistiklerinizi Takip Edin

Rockstar Games Social Club hesabınıza bağlanarak, oyun içi ilerlemenizi, Wheeler ve Rawson oyun kataloğunu ve Red Dead Redemption 2’yle ilgili önemli haber ve duyurulara hızlıca erişebilirsiniz. Resmi Web Sitesi: https://www.rockstargames.com/reddeadredemption2

 

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Earn to Die 2 APK İndir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.5.0

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get RDR2: Companion on Google Play

Kategori

Aksiyon

Aksiyon

3.2 Rating (33548 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 4 Kas 2019

General updates and improvements to support the Single Player experience on PlayStation® 4 and Xbox One. *Please note this update is required to remain compatible with the latest version Red Dead Redemption 2 on PlayStation® 4 and Xbox One.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 33,548
Değerlendirme
3.2
33.5k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap