Oyun Güçlendirici 4 Pro icon

4.3 114.2k Yorumlar 424


1.2.6 Yayınlayan: G19 Mobile


İNDİR

$0,96$0.49

Hakkında

Oyun Güçlendirici 4 Pro Apk Mobil oyun deneyimini yükseltmek ve optimize etmek için geliştirilen Oyun Güçlendirici 4 Pro Apk, bir …

Oyun Güçlendirici 4 Pro Apk

Mobil oyun deneyimini yükseltmek ve optimize etmek için geliştirilen Oyun Güçlendirici 4 Pro Apk, bir dokuyla oyun dünyasına dokunmanızı sağlıyor. Bu uygulama sayesinde oyunlarınızın performansını en üst düzeye çıkarabilir ve kullanımı son derece basit olan tek bir dokunuşla oyun modunu etkinleştirebilirsiniz. İşte bu güçlü oyun güçlendiricinin bazı özellikleri:

Otomatik Oyun Modu Tek bir dokunuşla optimize edilmiş oyun modu sayesinde oyun deneyiminizi maksimuma çıkarın.

Oyun Turbo Gelişmiş AI kullanarak oyunları optimize edin, HDR görüntü kalitesini artırın ve özel efektlerle oyun deneyimini zenginleştirin. Ayrıca, RAM’siz tweak uygulaması ve aşırı FPS seviyelerinin kilidini açma gibi özelliklerle oyunlarınızı daha akıcı hale getirin.

GFX Aracı Oyun çözünürlüğünü değiştirme, HDR grafiklerini düşük kaliteli cihazlarda açma veya grafik stili ayarını değiştirme gibi seçeneklerle oyun grafiklerini özelleştirin.

HUD Monitörü Bellek yükü, depolama yükü, sıcaklık ve ağ gecikmesi gibi bilgileri izleyin.

Sıfır Gecikme Modu Performansla optimize edilmiş oyun yapılandırması ile sıfır gecikme modunu etkinleştirin.

Diğer Özellikler Oyun ayarlarına hızlı erişim, hızlı destek ve hızlı başlatma gibi çeşitli özelliklerle oyun deneyiminizi daha da iyileştirin.

Bu uygulama, belirli oyunlar için geliştirilmiş olup Tencent’e bağlı değildir. İnternet izni, sunucudan ayarları yüklemek için ve belleği artırmak için arka plan uygulamasını sonlandırmak için kullanılmaktadır.

Özel: Uygulama, tüm cihazlar için ısıtma olmadan maksimum FPS sunar. Kullanımı tamamen güvenlidir ve hesabınızı riske atma endişesi taşımaz.

 Oyun Güçlendirici 4 Pro Apk İndir, oyun güçlendirici 4 pro apk indir,

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Weverse Apk Uygulaması İndir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.2.6

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

4.1

Android

4.1

Şu tarihte mevcut:

Get Oyun Güçlendirici 4 Pro on Google Play

Kategori

Araçlar

Araçlar

4.3 Rating (114278 Votes )
Fiyat: $ 0,96

Neler yeni?

Last updated on Sep 6, 2023

BÜYÜK GÜNCELLEME Yeni kullanıcı arayüzü. Turbo modunu güncelle, AI Boost. Özellik ekle: HUD Monitörü. Hız ve güvenilirlik için optimize edilmiştir. Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 114,278
Değerlendirme
4.3
114.2k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap