Cargo Simulator 2021: Turkiye icon

4.3 42k Yorumlar 327


1.18 Yayınlayan: smSoft


İNDİR

Hakkında

cargo simulator 2021 türkiye apk indir son sürüm, cargo simulator 2021 türkiye son sürüm apk indir, Cargo Simulator 2021: Türkiye …

cargo simulator 2021 türkiye apk indir son sürüm, cargo simulator 2021 türkiye son sürüm apk indir,

Cargo Simulator 2021: Türkiye APK İndir – En Güncel Sürüm

Türkiye Haritasında Tırcılık Deneyimi

Cargo Simulator 2021, gerçek Türkiye haritası üzerinde tüm şehirleri ve 300’den fazla ilçeyi içeren heyecan verici bir tırcılık simülasyonudur. Multiplayer seçeneği ile arkadaşlarınızla aynı haritada oynayabilir, interaktif ve eğlence dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Uçsuz Bucaksız Haritada Taşımacılık

Uçsuz bucaksız bir haritada çeşitli yükler ve çekicilerle taşımacılık deneyimi yaşayın. Her teslimatla bütçenizi artırın, yeni garajlara ve çekicilere sahip olun. Çekicilerinizi modifiye merkezlerinde kişiselleştirme şansı da sizinle!

Türkiye’nin Tüm Şehirlerinde Macera

İstediğiniz il veya ilçede şirketinizi kurarak başlayacağınız bu macera, Edirne’den Ağrı’ya, Adana’dan Sinop’a Türkiye’nin tüm şehirlerinde devam edebilirsiniz.

Gerçekçi Tır ve Kamyon Modelleri

Oyun, içerdiği gerçekçi tır ve kamyon modelleri ve gelişmiş fizik motoru ile size harika bir şoförlük deneyimi yaşatmak üzere geliştirilmiştir. Karşılaştığınız galerilerden beğendiğiniz tır çekicilerini satın alın!

Çeşitli Görevler ve Yük Türleri

İş makineleri olarak ekskavatör, yükleyici, dozer gibi makineleri kullanarak çimento, inşaat malzemeleri, gıda ve akaryakıt tankerleri gibi birçok yükü taşıyın. Görevlerinizde dikkatli olun, kazalar kazancınızdan kesinti yapabilir!

Gelecekteki Yeniliklerle Güncellenecek

Cargo Simulator 2021: Türkiye, heyecan verici yeniliklerle gelişimini sürdürecektir. Sürüş deneyimini en üst seviyeye çıkaracak güncellemeleri kaçırmayın!

cargo simulator 2021 indir, cargo simulator 2021 apk indir, tır simülasyonu indir, kamyon oyunu indir, Türkiye haritası, çekici simülasyon, android oyun indir.

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Modifiyeli Şahin Park Etme Oyunu APK İndir Son Sürüm.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.18

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Cargo Simulator 2021: Turkiye on Google Play

Kategori

Simülasyon

Simülasyon

4.3 Rating (42020 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 26 Eki 2023

- Google Play politikalarina uyum saglamak icin oyun kutuphaneleri guncellendi. - Heyecan verici ozellikler icin calismalarimiz suruyor!

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 42,020
Değerlendirme
4.3
42k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap