BOŞTAKİ KAHRAMAN icon

4.1 9.4k Yorumlar 398


Yayınlayan: Gamewinner


İNDİR

Hakkında

ıdle gog oyunu apk, boştaki kahraman uygulaması indir, "Boşta GOG," sizi mistik bir dünyanın derinliklerine götürecek keşif temalı bir oyundur. …

ıdle gog oyunu apk, boştaki kahraman uygulaması indir,

“Boşta GOG,” sizi mistik bir dünyanın derinliklerine götürecek keşif temalı bir oyundur. Burada, büyülü yeteneklere sahip Kahramanlar, tüm şeytanları mağlup etmek için ortaya çıkmıştır. Bu fantastik dünyaya adım atın ve bir dünya kurtarıcısı olma yolunda ilerleyin! Görevleri tamamlayın ve karanlık vadide süper güçlere ulaşmak için mücadele edin.

Düşük Seviyeli Kahramanlarla Süper Kahramanları Çağırma – Eğitimden geçerek Gelişmiş bir Kahraman olun, Elit Kahramanları çağırın ve en güçlü takımı tapınağınıza getirin!

Tüm Kahramanlar Birleşiyor ve Uçurumu Keşfediyor – Kahramanlar yükselirken ve zafer kazanırken, kayıp dünya yabancı istilasıyla yüzleşecek!

Çeşitli Oyun Modları, Artık Sıkıcı Değil – Cin Lambası, Sonsuz Uçurum, Zodyak, Patron Mücadelesi. İstediğiniz gibi oyun modları arasında geçiş yapın ve popüler Kahramanları birleştirin.

Benzersiz Stratejilerle Savaş Gücünü Geliştirin – Kahraman oluşturmanın yanı sıra nitelik eşleştirme ve gizli güç kullanma yeteneğiyle savaş öncesi stratejinizi oluşturun! Parlak bir karşı saldırı için stratejinizi belirleyin.

Kolayca Boşta Ödüller Kazanın – Otomatik savaşta boşta dururken, AFK olmak birçok ödül getirir! Günde sadece 5 dakikanızı ayırarak ücretsiz bonuslar kazanın!

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Age of Apes - Maymunlar Çağı Apk Oyunu İndir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get BOŞTAKİ KAHRAMAN on Google Play

Kategori

Oyunlar

Oyunlar

4.1 Rating (9412 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on Aug 21, 2023

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 9,412
Değerlendirme
4.1
9.4k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap