Basit Galeri Pro icon

4.5 135.4k Yorumlar 413


6.28.1 Yayınlayan: Simple Mobile Tools


İNDİR

$0,50$2.99

Hakkında

basit galeri pro apk indir, basit galeri pro uygulaması indir, Android kullanıcıları için mükemmel bir fotoğraf görüntüleme ve düzenleme deneyimi …

basit galeri pro apk indir, basit galeri pro uygulaması indir,

Android kullanıcıları için mükemmel bir fotoğraf görüntüleme ve düzenleme deneyimi sunan Basit Galeri Pro Apk, kullanıcı dostu bir tasarım ve zengin özelliklerle dolu. Fotoğraflarınıza veya videolarınıza daha hızlı göz atın, yönetin, düzenleyin, yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarın veya özel galeriler oluşturun. Gelişmiş dosya desteği ve tam özelleştirme ile galeriniz tam istediğiniz gibi çalışır.

 

  • Gelişmiş Fotoğraf Düzenleyici Simple Gallery’nin dosya düzenleyici ve fotoğraf albümü ile fotoğraf düzenleme işlemleri çocuk oyuncağına dönüşüyor. Sezgisel hareketler, resimleri kolayca kırpmanıza, çevirmenize, döndürmenize ve filtreler uygulamanıza olanak tanır.
  • Tüm Dosyalarınızı Destekler JPEG, PNG, MP4, MKV, RAW, SVG, GIF, Panoramik fotoğraflar ve daha fazlası… Basit Galeri, farklı dosya türlerini destekleyerek tam esneklik sunar. Format konusundaki endişeleriniz son buluyor.
  • Kişiselleştirilebilir Tasarım Simple Gallery’nin yüksek özelleştirilebilir tasarımı, uygulamanın görünümünü, hissini ve işlevselliğini tamamen kullanıcının isteğine göre şekillendirir.
  • Kurtarma ve Güvenlik Özellikleri Yanlışlıkla silinen fotoğrafları veya videoları endişe etmeyin. Basit Galeri, silinen medya dosyalarını hızlı bir şekilde kurtarma olanağı tanır. Ayrıca, güvenlik önlemleri sayesinde özel fotoğraflarınızı, videolarınızı ve dosyalarınızı koruma altına alabilirsiniz.
  • Özel Koruma Güçlü güvenlik özellikleri ile Basit Galeri, seçili fotoğraf ve videolara sınırlı erişim sağlar. PIN, desen veya parmak izi tarayıcısı kullanarak dosyalarınızı koruyabilir ve uygulamayı genel olarak güvence altına alabilirsiniz.
  • Temiz ve Güvenilir Reklamsız ve gereksiz izin içermeyen Basit Galeri Pro Apk, tamamen açık kaynaklıdır ve özelleştirilebilir renk seçenekleri sunar.

 

Tüm Basit Araç setine buradan göz atın:
https://www.simplemobiletools.com

Facebook:
https://www.facebook.com/simplemobiletools

Reddit:
https://www.reddit.com/r/SimpleMobileTools

Telgraf:
https://t.me/SimpleMobileTools

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Weverse Apk Uygulaması İndir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

6.28.1

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get Basit Galeri Pro on Google Play

Kategori

Fotoğraf

Fotoğraf

4.5 Rating (135494 Votes )
Fiyat: $ 0,50

Neler yeni?

Last updated on Oct 9, 2023

Bazı çeviri, kararlılık, UX ve UI iyileştirmeleri eklendi

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 135,494
Değerlendirme
4.5
135.4k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap