Aç Köpekbalığı Dünyası icon

4.4 2.1m Yorumlar 463


5.3.2 Yayınlayan: Ubisoft Entertainment


İNDİR

Hakkında

aç köpekbalığı dünyası oyunu indir, hungry shark world apk oyun indir, "Köpekbalıkları, Hungry Shark Evolution'ın daha büyük ve daha kötü …

aç köpekbalığı dünyası oyunu indir, hungry shark world apk oyun indir,

“Köpekbalıkları, Hungry Shark Evolution’ın daha büyük ve daha kötü devamıyla geri döndü! Eğlenceli bir beslenme çılgınlığına kapılarak kontrolünü ele alın ve ısırık büyüklüğündeki balıklardan başlayarak lezzetli balinalara ve istemeden insanlara kadar her şeyle dolu birçok okyanusta yolunuzu yiyin! Bu oyun, sadece Android 5.0 veya üzeri sürümlerde çalışan cihazlarla uyumludur.

42 FARKLI KÖPEKBALIĞI TÜRÜ Büyük Beyaz dahil olmak üzere 8 farklı boyut kademeli bir dizi köpekbalığı arasından seçim yapın, ikonik okyanus avcılarıyla maceranızı şekillendirin!

GENİŞ AÇIK DÜNYALAR Yemyeşil Pasifik Adaları’ndan donmuş Arktik Okyanusu’na, egzotik Arap Denizi’ne kadar bir dizi açık dünya keşfedin. Şimdi, canlı bir kentsel destinasyon olan Güney Çin Denizi’ni de içeriyor!

GÖZ ALICI 3D GRAFİKLER Sularda her şeyi ortadan kaldıran çarpıcı konsol kalitesinde 3D grafiklerle beslenme çılgınlığına tanık olun!

HAYATTA KALMAK İÇİN EN AÇ OLAN Yüzlerce lezzetli ve tehlikeli yaratıkla dolu sularda hayatta kalın. Balinalar, denizaltılar ve yerliler sizi bekliyor!

KÖPEKBALIĞINIZI YÜKSELTİN VE ÖZELLEŞTİRİN Köpekbalığınızı daha da güçlendirmek için çene aletleriyle donatın. Hiçbir köpekbalığı tamamlanmış sayılmaz; kulaklık, şemsiye ve jetpack gibi çeşitli eklentilerle kendinizi donatın!

BENZERSİZ GÖRÜNÜMLERLE ÖZELLEŞTİRİN Yırtıcılarınızı benzersiz görünümlerle kişiselleştirin. Bu özel görünümler, köpekbalığınızın sadece kişiliğini serbest bırakmakla kalmaz, aynı zamanda istatistiklerinizi de en üst düzeye çıkarır!

MANİK GÖREVLER VE EPİK PATRONLAR 20’den fazla farklı görev türünü üstlenin, yüksek skor zorluklarına meydan okuyun ve epik patron dövüşleriyle başa çıkın!

EVCİL HAYVANLARIN YARDIMI Bebek köpekbalıkları, balinalar, ahtapotlar ve hatta kel kartallar size yardımcı olacak özel yeteneklere sahip evcil hayvanlardır!

YOK OLMA MODU Dünyayı yıkımdan kurtarmak için uçurumdan yükselin. Meydan okumaya kalkın ve Apex köpekbalıklarının yeteneklerini etkinleştirerek okyanusta saldırın.

Google Play Liderler ve Başarılar etkindir. İlerlemenizi Facebook üzerinden senkronize edebilirsiniz. Aç Köpekbalığı Dünyası, düzenli olarak yeni özellikler, içerik ve zorluklarla güncellenir, bu yüzden geri gelmeye hazır olun! Bu uygulama, değerli taşlar ve altın satın almanıza olanak tanıyan uygulama içi satın almalar içerir. Taşlar, altınlar ve inciler, oyun içinde toplanabilir, satın alınmasa bile oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Bu oyun reklam içermektedir ve herhangi bir satın alma işlemi yaparsanız reklamlar devre dışı bırakılır.

En son haberler için Facebook’taki oyunu beğenin: www.facebook.com/HungryShark
Twitter’da bizi takip edin @Hungry_Shark
İnstagram @hungryshark
Veya YouTube: @HungrySharkGames
Ve topluluğumuza katılın!
Facebook http://facebook.com/UbisoftMobileGames
Twitter http://twitter.com/ubisoftmobile
YouTube http://youtube.com/user/Ubisoft

Geri Bildiriminiz var mı? İletişim: https://ubisoft-mobile.helpshift.com/
Desteğe mi ihtiyacınız var? İletişim: https://ubisoft-mobile.helpshift.com/

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Ejderha Tepeleri 2 Oyunu İndir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

5.3.2

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

7.0

Android

7.0

Şu tarihte mevcut:

Get Aç Köpekbalığı Dünyası on Google Play

Kategori

Geçit

Geçit

4.4 Rating (2133266 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on Oct 12, 2023

YENİ ÖZELLİK: Koleksiyonunuzu Splash Pass 5: Runic Force ile yenileyin! En sevdiğiniz köpekbalıklarını yağmalamak için Ücretsiz ve Premium seçeneklerle 60'ın üzerinde ödül kazanın! Hata düzeltmeleri, yedi denizin her yerindeki hataları ezmek! Yakında size doğru ilerleyen daha harika güncellemeler!!

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 2,133,266
Değerlendirme
4.4
2.1m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap